VM2JBR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM2JBR150 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VM2JBR150
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.15 OHM 2W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.VM2JBR150.pdf2.VM2JBR150.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
  • Viesti
VM2JBR150: n tekniset tiedot
Osa numero VM2JBR150 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.15 OHM 2W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1022362 pcs Tietolomake 1.VM2JBR150.pdf2.VM2JBR150.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±800ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Sarja VM paneeli tila 150 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 150 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound