WRF1JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WRF1JB1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 1W 1 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF1JB1R00.pdf2.WRF1JB1R00.pdf
  • Viesti
WRF1JB1R00: n tekniset tiedot
Osa numero WRF1JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 1W 1 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4743 pcs Tietolomake 1.WRF1JB1R00.pdf2.WRF1JB1R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 1 1 5% A
WRF115%A
WRF115%A-ND
WRF11JA
WRF11JA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound