WRF1JTR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WRF1JTR330
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 1W 0.33 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF1JTR330.pdf2.WRF1JTR330.pdf
  • Viesti
WRF1JTR330: n tekniset tiedot
Osa numero WRF1JTR330 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 1W 0.33 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4738 pcs Tietolomake 1.WRF1JTR330.pdf2.WRF1JTR330.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 330 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 1 0.33 5% R