WRF2JBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WRF2JBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 2W 0.1 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF2JBR100.pdf2.WRF2JBR100.pdf
  • Viesti
WRF2JBR100: n tekniset tiedot
Osa numero WRF2JBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 2W 0.1 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5208 pcs Tietolomake 1.WRF2JBR100.pdf2.WRF2JBR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 2 0.1 5% A