WVM10JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WVM10JB3R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3 OHM 10W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.WVM10JB3R00.pdf2.WVM10JB3R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WVM10JB3R00: n tekniset tiedot
Osa numero WVM10JB3R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3 OHM 10W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126277 pcs Tietolomake 1.WVM10JB3R00.pdf2.WVM10JB3R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
Sarja WVM paneeli tila 3 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.433" (36.40mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound