WVM7FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WVM7FBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 7W 1% RADIAL
lomakkeissa: 1.WVM7FBR100.pdf2.WVM7FBR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WVM7FBR100: n tekniset tiedot
Osa numero WVM7FBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 7W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129049 pcs Tietolomake 1.WVM7FBR100.pdf2.WVM7FBR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Sarja WVM paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.579" (40.11mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound