WW10JT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JT680R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW10JT680R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 680 OHM 10W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW10JT680R.pdf2.WW10JT680R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
WW10JT680R: n tekniset tiedot
Osa numero WW10JT680R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680 OHM 10W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 138028 pcs Tietolomake 1.WW10JT680R.pdf2.WW10JT680R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Sarja WW paneeli tila 680 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound