WW12FT105R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT105R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW12FT105R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 105 OHM 0.4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW12FT105R.pdf2.WW12FT105R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
WW12FT105R: n tekniset tiedot
Osa numero WW12FT105R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 105 OHM 0.4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 335171 pcs Tietolomake 1.WW12FT105R.pdf2.WW12FT105R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Sarja WW paneeli tila 105 Ohms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW H 105 1% R