WW12FT11R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT11R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW12FT11R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 11 OHM 0.4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW12FT11R0.pdf2.WW12FT11R0.pdf
  • Viesti
WW12FT11R0: n tekniset tiedot
Osa numero WW12FT11R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11 OHM 0.4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 360702 pcs Tietolomake 1.WW12FT11R0.pdf2.WW12FT11R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Sarja WW paneeli tila 11 Ohms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW H 11 1% R
WWH111%R
WWH111%R-ND
WWH11FR
WWH11FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 11 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound