WW12FT1K02
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT1K02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW12FT1K02
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.02K OHM 0.4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW12FT1K02.pdf2.WW12FT1K02.pdf
  • Viesti
WW12FT1K02: n tekniset tiedot
Osa numero WW12FT1K02 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.02K OHM 0.4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 293860 pcs Tietolomake 1.WW12FT1K02.pdf2.WW12FT1K02.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Sarja WW paneeli tila 1.02 kOhms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW H 1.02K 1% R