WW12FTR240
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FTR240 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW12FTR240
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.24 OHM 0.4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW12FTR240.pdf2.WW12FTR240.pdf
  • Viesti
WW12FTR240: n tekniset tiedot
Osa numero WW12FTR240 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.24 OHM 0.4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 284636 pcs Tietolomake 1.WW12FTR240.pdf2.WW12FTR240.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Sarja WW paneeli tila 240 mOhms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW H 0.24 1% R