WW12JT2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JT2R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW12JT2R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2 OHM 0.4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW12JT2R20.pdf2.WW12JT2R20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
WW12JT2R20: n tekniset tiedot
Osa numero WW12JT2R20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2 OHM 0.4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 315156 pcs Tietolomake 1.WW12JT2R20.pdf2.WW12JT2R20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Sarja WW paneeli tila 2.2 Ohms
Virta (wattia) 0.4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW H 2.2 5% R
WWH2.25%R
WWH2.25%R-ND
WWH2.2JR
WWH2.2JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2 Ohms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound