WW1FT13R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT13R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1FT13R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 13 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1FT13R0.pdf2.WW1FT13R0.pdf
  • Viesti
WW1FT13R0: n tekniset tiedot
Osa numero WW1FT13R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 13 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 410221 pcs Tietolomake 1.WW1FT13R0.pdf2.WW1FT13R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 13 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 13 1% R
WW1131%R
WW1131%R-ND
WW113FR
WW113FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 13 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound