WW1FT20R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT20R5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1FT20R5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20.5 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1FT20R5.pdf2.WW1FT20R5.pdf
  • Viesti
WW1FT20R5: n tekniset tiedot
Osa numero WW1FT20R5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20.5 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 358404 pcs Tietolomake 1.WW1FT20R5.pdf2.WW1FT20R5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 20.5 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 20.5 1% R