WW1FT23R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT23R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1FT23R2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 23.2 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1FT23R2.pdf2.WW1FT23R2.pdf
  • Viesti
WW1FT23R2: n tekniset tiedot
Osa numero WW1FT23R2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 23.2 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 362455 pcs Tietolomake 1.WW1FT23R2.pdf2.WW1FT23R2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 23.2 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 23.2 1% R