WW1FT7R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT7R50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1FT7R50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 7.5 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1FT7R50.pdf2.WW1FT7R50.pdf
  • Viesti
WW1FT7R50: n tekniset tiedot
Osa numero WW1FT7R50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.5 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 339082 pcs Tietolomake 1.WW1FT7R50.pdf2.WW1FT7R50.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 7.5 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 7.5 1% R
WW17.51%R
WW17.51%R-ND
WW17.5FR
WW17.5FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 7.5 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound