WW1FT8R66
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT8R66 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1FT8R66
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.66 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1FT8R66.pdf2.WW1FT8R66.pdf
  • Viesti
WW1FT8R66: n tekniset tiedot
Osa numero WW1FT8R66 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.66 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 416497 pcs Tietolomake 1.WW1FT8R66.pdf2.WW1FT8R66.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 8.66 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 8.66 1% R