WW1FTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FTR500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1FTR500
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.5 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1FTR500.pdf2.WW1FTR500.pdf
  • Viesti
WW1FTR500: n tekniset tiedot
Osa numero WW1FTR500 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.5 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 272004 pcs Tietolomake 1.WW1FTR500.pdf2.WW1FTR500.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 500 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 0.5 1% R
WW10.51%R
WW10.51%R-ND
WW10.5FR
WW10.5FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 500 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound