WW1JT130R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT130R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1JT130R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 130 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1JT130R.pdf2.WW1JT130R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
WW1JT130R: n tekniset tiedot
Osa numero WW1JT130R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 130 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 438750 pcs Tietolomake 1.WW1JT130R.pdf2.WW1JT130R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 130 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 130 5% R