WW1JT2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT2K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1JT2K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1JT2K20.pdf2.WW1JT2K20.pdf
  • Viesti
WW1JT2K20: n tekniset tiedot
Osa numero WW1JT2K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 361087 pcs Tietolomake 1.WW1JT2K20.pdf2.WW1JT2K20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 2.2 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 2.2K 5% R