WW1JTR360
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JTR360 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW1JTR360
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.36 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW1JTR360.pdf2.WW1JTR360.pdf
  • Viesti
WW1JTR360: n tekniset tiedot
Osa numero WW1JTR360 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.36 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 375896 pcs Tietolomake 1.WW1JTR360.pdf2.WW1JTR360.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Sarja WW paneeli tila 360 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 1 0.36 5% R