WW2ADBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2ADBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW2ADBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 2.5W 0.5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW2ADBR100.pdf2.WW2ADBR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW2ADBR100: n tekniset tiedot
Osa numero WW2ADBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 2.5W 0.5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 207125 pcs Tietolomake 1.WW2ADBR100.pdf2.WW2ADBR100.pdf
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Sarja WW paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 2.5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 2A 0.1 0.5% B