WW2FT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2FT1R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW2FT1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 1.5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW2FT1R00.pdf2.WW2FT1R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
WW2FT1R00: n tekniset tiedot
Osa numero WW2FT1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 1.5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 443868 pcs Tietolomake 1.WW2FT1R00.pdf2.WW2FT1R00.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Sarja WW paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 2 1 1% R
WW211%R
WW211%R-ND
WW21FR
WW21FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound