WW2JT6R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JT6R80 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW2JT6R80
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 6.8 OHM 1.5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW2JT6R80.pdf2.WW2JT6R80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
WW2JT6R80: n tekniset tiedot
Osa numero WW2JT6R80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.8 OHM 1.5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 390780 pcs Tietolomake 1.WW2JT6R80.pdf2.WW2JT6R80.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Sarja WW paneeli tila 6.8 Ohms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 2 6.8 5% R
WW26.85%R
WW26.85%R-ND
WW26.8JR
WW26.8JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound