WW3AJB3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AJB3R30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3AJB3R30
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3AJB3R30.pdf2.WW3AJB3R30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW3AJB3R30: n tekniset tiedot
Osa numero WW3AJB3R30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 343143 pcs Tietolomake 1.WW3AJB3R30.pdf2.WW3AJB3R30.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Sarja WW paneeli tila 3.3 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 3A 3.3 5% B