WW3BB250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3BB250R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3BB250R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 250 OHM 3W 0.1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3BB250R.pdf2.WW3BB250R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW3BB250R: n tekniset tiedot
Osa numero WW3BB250R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 250 OHM 3W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 166330 pcs Tietolomake 1.WW3BB250R.pdf2.WW3BB250R.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 250 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 3 250 0.1% B