WW3FT4R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT4R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3FT4R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3FT4R00.pdf2.WW3FT4R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
WW3FT4R00: n tekniset tiedot
Osa numero WW3FT4R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 345543 pcs Tietolomake 1.WW3FT4R00.pdf2.WW3FT4R00.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 4 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 3 4 1% R
WW34FRTR
WW34FRTR-ND
WW3FT4R00TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound