WW3JT18R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT18R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JT18R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 18 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JT18R0.pdf2.WW3JT18R0.pdf
  • Viesti
WW3JT18R0: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JT18R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 18 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 360236 pcs Tietolomake 1.WW3JT18R0.pdf2.WW3JT18R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 18 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound