WW3JT5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT5K10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JT5K10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.1K OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JT5K10.pdf2.WW3JT5K10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WW3JT5K10: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JT5K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1K OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 216767 pcs Tietolomake 1.WW3JT5K10.pdf2.WW3JT5K10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 5.1 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 5 5.1K 5% R