WW3JTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JTR200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW3JTR200
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW3JTR200.pdf2.WW3JTR200.pdf
  • Viesti
WW3JTR200: n tekniset tiedot
Osa numero WW3JTR200 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.2 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 376915 pcs Tietolomake 1.WW3JTR200.pdf2.WW3JTR200.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Sarja WW paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 3 0.2 5% R
WW30.25%R
WW30.25%R-ND
WW30.2JR
WW30.2JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound