WW4JT200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JT200R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW4JT200R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 200 OHM 4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW4JT200R.pdf2.WW4JT200R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW4JT200R: n tekniset tiedot
Osa numero WW4JT200R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 200 OHM 4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 369678 pcs Tietolomake 1.WW4JT200R.pdf2.WW4JT200R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Sarja WW paneeli tila 200 Ohms
Virta (wattia) 4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 4 200 5% R