WW5FT15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW5FT15K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15K OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW5FT15K0.pdf2.WW5FT15K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW5FT15K0: n tekniset tiedot
Osa numero WW5FT15K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 15K OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 156427 pcs Tietolomake 1.WW5FT15K0.pdf2.WW5FT15K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Sarja WW paneeli tila 15 kOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound