WWF2AJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WWF2AJT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 2.5W 5% AXIAL
lomakkeissa: WWF2AJT100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1250 pcs
  • Viesti
WWF2AJT100R: n tekniset tiedot
Osa numero WWF2AJT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 2.5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 423888 pcs Tietolomake WWF2AJT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Sarja WW paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 2.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Fusible, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 2.5W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound