70F00103
Storm InterfaceStorm Interface
70F00103 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 70F00103
Valmistaja / merkki: Storm Interface
Tuotteen Kuvaus KEYPAD KEYTOP LEG SET F NONILLUM
lomakkeissa: 1.70F00103.pdf2.70F00103.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
70F00103: n tekniset tiedot
Osa numero 70F00103 Valmistaja Storm Interface
Kuvaus KEYPAD KEYTOP LEG SET F NONILLUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19632 pcs Tietolomake 1.70F00103.pdf2.70F00103.pdf
Sarja 700 Muut nimet 70F00101
70F00102
MGR1206
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant For Use With / Oheistuotteet Storm 700 Series
lisävaruste tyyppi Legend Set F
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
70F-110-20-PB
70F-110-20-PB
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN QC RCPT 22-26AWG 0.110
Varastossa: 207456 pcs
ladata: 70F-110-20-PB.pdf
RFQ
70F102AI-RC
70F102AI-RC
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10MH 38MA 101 OHM TH