FT1K0503
Storm InterfaceStorm Interface
Storm Interface
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FT1K0503
Valmistaja / merkki: Storm Interface
Tuotteen Kuvaus SWITCH KEYPAD 20 KEY 0.05A 24V
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 606 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 606 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
FT1K0503: n tekniset tiedot
Osa numero FT1K0503 Valmistaja Storm Interface
Kuvaus SWITCH KEYPAD 20 KEY 0.05A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 606 pcs Tietolomake
päättyminen Style Pin Header Switch Type Conductive Rubber
Sarja 5000 Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 169.00mm x 111.00mm
lähtö Tyyppi Matrix Muut nimet FT1K0501
FT1K0502
Toimintaelämä 4,000,000 Cycles Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C
Lukumäärä Keys 20 Asennustyyppi Panel Mount, Rear
Matrix (sarakkeet x rivit) 4 x 5 Legend Type Fixed
Legend Väri Black Legenda Telephone Format, A ~ C
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Key Type Metal
Avaimen väri Silver Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Valaistus Voltage (Nimellinen) - valaistus Non-Illuminated
ominaisuudet Vandal Resistant Yksityiskohtainen kuvaus Keypad Switch 20 Metal Keys Conductive Rubber Contacts Matrix Output Non-Illuminated 0.05A @ 24VDC
Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 24VDC Hyväksynnät CE, cURus