0412CDMCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
0412CDMCDS-R47MC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0412CDMCDS-R47MC
Valmistaja / merkki: Sumida Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 5.4A 19 MOHM SMD
lomakkeissa: 0412CDMCDS-R47MC.pdf
  • Viesti
0412CDMCDS-R47MC: n tekniset tiedot
Osa numero 0412CDMCDS-R47MC Valmistaja Sumida Corporation
Kuvaus FIXED IND 470NH 5.4A 19 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5176 pcs Tietolomake 0412CDMCDS-R47MC.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
suojaus Shielded Sarja 0412CDMC/DS
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 308-1810-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 20 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.8A Nykyinen - värikylläisyys 7.5A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0412CDMCDS-4R7MC
0412CDMCDS-4R7MC
valmistajat: Sumida Corporation
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 1.9A 160 MOHM
Varastossa: 5555 pcs
ladata: 0412CDMCDS-4R7MC.pdf
RFQ
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: HD30 SEALING PLUG
Varastossa: 277655 pcs
ladata: 0413-003-1605.pdf
RFQ
04132
valmistajat: 3M
Kuvaus: DISC PAD HOLDER 923 3" 1/4"