0420CDMCCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0420CDMCCDS-R47MC
Valmistaja / merkki: Sumida Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 9A 14 MOHM
lomakkeissa: 0420CDMCCDS-R47MC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
0420CDMCCDS-R47MC: n tekniset tiedot
Osa numero 0420CDMCCDS-R47MC Valmistaja Sumida Corporation
Kuvaus FIXED IND 470NH 9A 14 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 300060 pcs Tietolomake 0420CDMCCDS-R47MC.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package SMD Koko / Dimension 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
suojaus Shielded Sarja 0420CDMCC/DS
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0420CDMCCDS-R47MC-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Molded Inductor 9A 14 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 14 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 9A Nykyinen - värikylläisyys 11A