0420CDMCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
0420CDMCDS-R47MC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0420CDMCDS-R47MC
Valmistaja / merkki: Sumida Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 8.1A 8.2 MOHM
lomakkeissa: 0420CDMCDS-R47MC.pdf
  • Viesti
0420CDMCDS-R47MC: n tekniset tiedot
Osa numero 0420CDMCDS-R47MC Valmistaja Sumida Corporation
Kuvaus FIXED IND 470NH 8.1A 8.2 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6707 pcs Tietolomake 0420CDMCDS-R47MC.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
suojaus Shielded Sarja 0420CDMC/DS
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1816 (4540 Metric)
Muut nimet 0420CDMCDSR47MC
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 8.1A 8.2 mOhm 1816 (4540 Metric) DC Resistance (DCR) 8.2 mOhm
Nykyinen arvostelu 8.1A Nykyinen - värikylläisyys 11A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: TERM BLK BUS BAR 1POS 7.0MM BLK
Varastossa: 62101 pcs
ladata: 0421032.pdf
RFQ
0420CDMCDS-R22MC
0420CDMCDS-R22MC
valmistajat: Sumida Corporation
Kuvaus: FIXED IND 220NH 10A 5.3 MOHM SMD
Varastossa: 5569 pcs
ladata: 0420CDMCDS-R22MC.pdf
RFQ
0420CDMCDS-6R8MC
0420CDMCDS-6R8MC
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 2.6A 91 MOHM SMD
ladata: 0420CDMCDS-6R8MC.pdf
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: TERM BLK BUS BAR 1POS 7.0MM BLUE
ladata: 0421016.pdf
0420CDMCDS-2R2MC
0420CDMCDS-2R2MC
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 4.7A 35 MOHM SMD
ladata: 0420CDMCDS-2R2MC.pdf
0420CDMCDS-3R3MC
0420CDMCDS-3R3MC
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 3.5A 49 MOHM SMD
ladata: 0420CDMCDS-3R3MC.pdf
Kuvaus: TERM BLK BUS BAR 1POS 7.0MM GRN
0420CDMCDS-R33MC
0420CDMCDS-R33MC
Kuvaus: FIXED IND 330NH 8.9A 6 MOHM SMD
ladata: 0420CDMCDS-R33MC.pdf
0420CDMCDS-4R7MC
0420CDMCDS-4R7MC
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 3.1A 67 MOHM SMD
ladata: 0420CDMCDS-4R7MC.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna