0512CDMCCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0512CDMCCDS-R47MC
Valmistaja / merkki: Sumida Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 8.8A 13.2MOHM SM
lomakkeissa: 0512CDMCCDS-R47MC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
0512CDMCCDS-R47MC: n tekniset tiedot
Osa numero 0512CDMCCDS-R47MC Valmistaja Sumida Corporation
Kuvaus FIXED IND 470NH 8.8A 13.2MOHM SM Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 166758 pcs Tietolomake 0512CDMCCDS-R47MC.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package SMD Koko / Dimension 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja 0512CDMCC/DS
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 308-2552-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 470nH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Molded Inductor 8.8A 13.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.2 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 8.8A Nykyinen - värikylläisyys 11A