XRNI30W-1
SunLEDSunLED
XRNI30W-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XRNI30W-1
Valmistaja / merkki: SunLED
Tuotteen Kuvaus LED 3MM PHOTOTRANS WATER CLR TH
lomakkeissa: XRNI30W-1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
XRNI30W-1: n tekniset tiedot
Osa numero XRNI30W-1 Valmistaja SunLED
Kuvaus LED 3MM PHOTOTRANS WATER CLR TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 227453 pcs Tietolomake XRNI30W-1.pdf
Aallonpituus - Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 30V
Katselukulma - Sarja -
Virta - Max 100mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1497-1036
Suuntautuminen Top View Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)