XZFMOK10A2
SunLEDSunLED
XZFMOK10A2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XZFMOK10A2
Valmistaja / merkki: SunLED
Tuotteen Kuvaus DISPLAY 0.4" 2DIGIT ORN CA SMD
lomakkeissa: XZFMOK10A2.pdf
  • Viesti
XZFMOK10A2: n tekniset tiedot
Osa numero XZFMOK10A2 Valmistaja SunLED
Kuvaus DISPLAY 0.4" 2DIGIT ORN CA SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4552 pcs Tietolomake XZFMOK10A2.pdf
Aallonpituus - Peak 610nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Koko / Dimension 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) Sarja -
Tehonkulutus (Max) 75mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SMD, No Lead Merkkien määrä 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Rating 15mcd
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.40" (10.16mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Orange 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 10mA 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead
Nykyinen - Testi 10mA yhteinen Pin Common Anode