XZFVG10C2
SunLEDSunLED
XZFVG10C2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XZFVG10C2
Valmistaja / merkki: SunLED
Tuotteen Kuvaus DISPLAY 0.4" 2DIGIT GREEN CC SMD
lomakkeissa: XZFVG10C2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
XZFVG10C2: n tekniset tiedot
Osa numero XZFVG10C2 Valmistaja SunLED
Kuvaus DISPLAY 0.4" 2DIGIT GREEN CC SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31141 pcs Tietolomake XZFVG10C2.pdf
Aallonpituus - Peak 574nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Koko / Dimension 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) Sarja -
Tehonkulutus (Max) 75mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SMD, No Lead Merkkien määrä 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Rating 4mcd
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.40" (10.16mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Cathode 2V 10mA 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead
Nykyinen - Testi 10mA yhteinen Pin Common Cathode
Väri Green
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
XZFVG10A
XZFVG10A
valmistajat: SunLED
Kuvaus: DISPLAY LED 0.4" GREEN CA SMD
Varastossa: 26693 pcs
ladata: XZFVG10A.pdf
RFQ
XZFVG07A2
XZFVG07A2
valmistajat: SunLED
Kuvaus: DISPLAY 0.3" 2DIGIT GREEN CA SMD
Varastossa: 5761 pcs
ladata: XZFVG07A2.pdf
RFQ
XZFVG10C
XZFVG10C
Kuvaus: DISPLAY 0.4" 1DIGIT GREEN CC SMD