GL2L5LS050D-C
SusumuSusumu
GL2L5LS050D-C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GL2L5LS050D-C
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD
lomakkeissa: GL2L5LS050D-C.pdf
  • Viesti
GL2L5LS050D-C: n tekniset tiedot
Osa numero GL2L5LS050D-C Valmistaja Susumu
Kuvaus IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5766 pcs Tietolomake GL2L5LS050D-C.pdf
Toleranssi ±0.050nS Sarja GL2L
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width)
Muut nimet 408-1139
GL2L5LS050D-C-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 50 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 500ps ±0.050nS Inductor Delay Line 100mA 50 Ohms 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width) Viiveaika 500ps
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max nykyinen 100mA