KRL2012E-M-R005-F-T5
SusumuSusumu
KRL2012E-M-R005-F-T5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KRL2012E-M-R005-F-T5
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.005 OHM 1W 0805 WIDE
lomakkeissa: 1.KRL2012E-M-R005-F-T5.pdf2.KRL2012E-M-R005-F-T5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
KRL2012E-M-R005-F-T5: n tekniset tiedot
Osa numero KRL2012E-M-R005-F-T5 Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.005 OHM 1W 0805 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 737399 pcs Tietolomake 1.KRL2012E-M-R005-F-T5.pdf2.KRL2012E-M-R005-F-T5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2012 Koko / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Sarja KRL paneeli tila 5 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Muut nimet 408-1595-2
KRL2012EMR005FT5
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil