PRL1220-R010-F-T1
SusumuSusumu
PRL1220-R010-F-T1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRL1220-R010-F-T1
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 2/3W 0805 WIDE
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
PRL1220-R010-F-T1: n tekniset tiedot
Osa numero PRL1220-R010-F-T1 Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.01 OHM 2/3W 0805 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 624595 pcs Tietolomake
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Sarja PRL paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 0.667W, 2/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Muut nimet Q6921469
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 mOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Current Sense Thin Film