PRL1632-R012-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R012-F-T1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRL1632-R012-F-T1
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.012 OHM 1W 1206 WIDE
lomakkeissa: 1.PRL1632-R012-F-T1.pdf2.PRL1632-R012-F-T1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
PRL1632-R012-F-T1: n tekniset tiedot
Osa numero PRL1632-R012-F-T1 Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.012 OHM 1W 1206 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 427628 pcs Tietolomake 1.PRL1632-R012-F-T1.pdf2.PRL1632-R012-F-T1.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Sarja PRL paneeli tila 12 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Muut nimet PRL1632.012FTR
PRL1632R012FT1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film