PS5025GT2-R50-T1
SusumuSusumu
Susumu
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PS5025GT2-R50-T1
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus 50OHM RF POWER SPLITTER
lomakkeissa: PS5025GT2-R50-T1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
PS5025GT2-R50-T1: n tekniset tiedot
Osa numero PS5025GT2-R50-T1 Valmistaja Susumu
Kuvaus 50OHM RF POWER SPLITTER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17429 pcs Tietolomake PS5025GT2-R50-T1.pdf
tekniset tiedot - Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja PS Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case - Muut nimet Q7148637
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss 6dB Taajuus 0Hz ~ 10GHz
Yksityiskohtainen kuvaus RF Power Divider 0Hz ~ 10GHz