RL0816T-R039-G
SusumuSusumu
RL0816T-R039-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL0816T-R039-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.039 OHM 2% 1/4W 0603
lomakkeissa: 1.RL0816T-R039-G.pdf2.RL0816T-R039-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RL0816T-R039-G: n tekniset tiedot
Osa numero RL0816T-R039-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.039 OHM 2% 1/4W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1603833 pcs Tietolomake 1.RL0816T-R039-G.pdf2.RL0816T-R039-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RL paneeli tila 39 mOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 39 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Sävellys Thin Film