RL1220S-R20-G
SusumuSusumu
RL1220S-R20-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1220S-R20-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 2% 1/3W 0805
lomakkeissa: 1.RL1220S-R20-G.pdf2.RL1220S-R20-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RL1220S-R20-G: n tekniset tiedot
Osa numero RL1220S-R20-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.2 OHM 2% 1/3W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3135157 pcs Tietolomake 1.RL1220S-R20-G.pdf2.RL1220S-R20-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RL paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RL1220SR20G
RL12S.20GTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film