RL1220T-R039-J
SusumuSusumu
RL1220T-R039-J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1220T-R039-J
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.039 OHM 5% 1/4W 0805
lomakkeissa: RL1220T-R039-J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RL1220T-R039-J: n tekniset tiedot
Osa numero RL1220T-R039-J Valmistaja Susumu
Kuvaus RES SMD 0.039 OHM 5% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2502686 pcs Tietolomake RL1220T-R039-J.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown 0805 Paksuus (Max) 0/ +350ppm/°C
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RL
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RL1220TR039J
RL12T.039JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RL1220T-R039-J
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm) ominaisuudet Current Sense
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.039 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus RES SMD 0.039 OHM 5% 1/4W 0805